Reklam
 


 

Diyalogo, herkes için bir iş geliştirme ortamı, bütün iş dünyasını kucaklama teşebbüsüdür.

Diyalogo’ya şirketler ve diğer iş girişimleri site kurarak, kişiler ise profil oluşturarak üye olabilir. Diyalogo’da üyelik, site kurmak, profil oluşturmak, mesajlaşmak gibi tüm hizmetler ücretsizdir.

Diyalogo’ya üye olan kişiler kendilerini profilleri ile tanıtırlar. Her üye profili profesyonel bir CV’nin barındırdığı temel özellikleri barındırır. Üye, çeşitli sebeplerle diğer üyelerle bağlantı kurabilir, bağlantı kurduğu üyeleri bir listeye kaydedebilir. Üyeler kendi aralarında mesajlaşabilir; ilgilendikleri sektörleri seçerek, bu sektörlerdeki yeni sitelerden haberdar olabilirler.


Diyalogo’ya üye olan bir şirket vizyon ve misyonunu, şirket tarihini, referanslarını anlatabileceği; iletişim bilgilerini verebileceği; ürünlerini, hizmetlerini, kampanyalarını tanıtabileceği ve mali tablolarını yayınlayabileceği bir siteye sahip olur. Kısacası, Diyalogo’daki şirket siteleri profesyonel ihtiyaçların tamamını karşılayan, hatta daha fazla özellik barındıran birer kurumsal sitedir.


Diyalogu’nun içerik siteleri iş dünyasını ilgilendiren konuların uzmanları tarafından işletilir. Yazar ve konsept siteleri olarak iki çeşit olan bu siteler, yazı ve güncel haberlerden oluşurlar. İçerik siteleri, Diyalogo’ya referans olma niteliği kazandırırlar