Reklam
 


REKLAM.DIYALOGO.COM

    Diyalogo, binlerce kişi ve şirketin aktif olarak bulunduğu, iş dünyasının saygınlığıyla bilinen uğrak yeridir. Diyalogo’ya reklam vererek, güçlü teknolojiyle hizmet veren lider ve güvenilir bir markanın çatısı altından, iş ve sosyal çevrenizi genişletebilir, var olan müşterilerinize ve hedef kitlenize kolaylıkla ulaşabilirsiniz.
 

Reklam banner’ı nedir?
Hangi çeşit reklam banner’ı verebilirim?
Nereye reklam verebilirim?
Neden Diyalogo’ya reklam vermeliyim?
Diyalogo, verdiğim reklamla ilgili bana ne gibi hizmetler sunar?
Ben de Diyalogo'daki siteme reklam alabilecek miyim?
Reklam vermek için ne kadar hizmet bedeli ödemeliyim?
Reklam vermek için nasıl başvuracağım? İlgili kişiye nasıl ulaşırım?
 

 

Sorularınız ve daha fazla bilgi için reklam@diyalogo.com’a yazınız.

 Reklam banner’ ı nedir?

Reklam banner’ı web sitelerine konulan reklam panolarıdır. Reklamını yapmak istediğiniz markanızı, daha geniş kitlelere duyurmanın en etkili ve kolay yolu bu panoları oluşturmaktır. Markanızı, ürün veya hizmetinizi çarpıcı bir şekilde yansıtacak banner ile, hedef kitlenizi kendi web sitenize yönlendirirsiniz.

Reklam panolarının tasarlanması ve hazırlanması diğer medya reklamlarına kıyasla daha kolay ve ekonomiktir. Verilmek istenen mesajı kısa ve net biçimde anlatan; sitedeki diğer öğelerden renk, tasarım, çarpıcılık ile ayrılan banner, doğru yapılmış bir reklam çalışmasıdır.

Banner tipi reklamlar diğer reklam şekilleriyle kıyaslanmayacak şekilde başarılı olur; bilinilirliğinizi artırırken, tahmininizden fazla talep sağlar.

 Hangi çeşit reklam banner’ ı verebilirim?

Diyalogo’da sabit ve değişken banner alanları olmak üzere farklı banner alanları bulunmaktadır.

 

 

Nereye reklam verebilirim?

ANASAYFA     
Diyalogo Anasayfa’da, firma katalogunu, en güncel haberleri, yazarlardan seçkileri ve Diyalogo’daki sitelere kolaylıkla ulaşabileceğiniz bağlantıları bulabilirsiniz. Her gün binlerce insanın uğradığı Diyalogo Anasayfa’ya reklam vermek, sizin, en çok kullanıcıya ulaşmanızı sağlar. Kullanıcılar, ilk olarak bu sayfada bulunur ve istedikleri sayfalara yönlenirler. Anasayfaya dikey ve yatay ve sabit olmak üzere iki biçimde reklam verebilirsiniz.

KONSEPT SAYFALAR   
Diyalogo’nun konsept sayfaları, iş dünyasını ilgilendiren konuların uzmanları tarafından işletilir. Konsept siteler bir konu hakkında bilgilendirici yazı ve haberlerden oluşurlar. Diyalogo iş dünyasına referans olma niteliğini konsept sitelerinden alır. Bu konsept sayfalar:

  • hukuk.diyalogo.com
  • pazarlama.diyalogo.com
  • moda. diyalogo.com
  • nalburiye.diyalogo.com
  • oto.diyalogo.com
  • yazarlar.diyalogo.com
  • bilişim.diyalogo.com
  • kırtasiye.diyalogo.com
  • inşaat.diyalogo.com
  • haber.diyalogo.com

Konsept sayfalarda, diğer sayfalarda olduğu gibi dikey veya yatay reklam alternatiflerinden birini seçebilirsiniz.

Neden Diyalogo?

Diyalogo şirketleri ve kişileri sosyalleştiren bir yapı; şirketler ve kişiler çevresinde iş amacıyla toplanan grupların oluşturduğu büyük bir topluluktur. Diyalogo, size etkin bir iletişim ve etkileşim alanı sağlar.
Diyalogo ile birlikte, saygın ve lider bir markanın çatısı altında olursunuz.
Diyalogo’ nun kobilere sunduğu ücretsiz ve ayrıcalıklı hizmetler sayesinde binlerce firma ve üye Diyalogo üzerinden birbirleriyle aktif iletişim halinde bulunmaktadır.
Diyalogo, profesyonel bakış açısıyla güvenilirdir.
Diyalogo, düzenli raporlamalar yaparak sizi, reklam kampanyanız hakkında bilgilendirir.
Diyalogo hakkında detaylı bilgi için
tıklayınız.

 

Diyalogo verdiğim reklamla ilgili bana ne gibi hizmetler sunar?

Diyalogo reklam verdiğiniz sayfanın görüntülenme sayısını haftalık ve aylık olarak size raporlar. Bununla birlikte, görüntülenme üzerinden kaç tıklanma aldığınızı; aldığınız tıklanmaların günün hangi dilimlerinde ve ne miktarda olduğunu da raporlayarak bildirir.

Ben de Diyalogo'daki siteme reklam alabilecek miyim?

 

Siz de Diyalogo üzerinden oluşturduğunuz sitenize reklam alabilirsiniz. Alacağınız reklam sayesinde hem gelir elde eder, hem de sitenizi daha canlı kılarsınız. Böylece, size sunulan olanakları en verimli şekilde kullanabilirsiniz. Diyalogo'daki siteniz, sizin adresinizdir. Gelir paylaşım modeli ve daha ayrıntılı bilgi için reklam@diyalogo.com'a yazın.

 

Reklam vermek için ne kadar hizmet bedeli ödemeliyim?


Reklam ücretleriyle ilgili bilgi almak için reklam@diyalogo.com’a yazabilir ya da 0262 679 83 09 numaralı telefonları arayabilirsiniz.

Reklam vermek için nasıl başvuracağım? İlgili kişiye nasıl ulaşırım?

Başvurmak için buraya tıklayınız. reklam@diyalogo.com’a yazarak ya da 0262 679 83 09 numaralı telefonları arayarak doğrudan bize ulaşabilirsiniz.